Sanderova 1366/26
170 00 Praha 7
Request Your Quote

Request a 100% free, no obligation quote on your project.
We promise you will be happy with your choice to get in touch with us. However please make sure to read our Terms & Conditions.

Proč YFA

„Obchodovat mohu s kýmkoliv, ale plachtit pouze s gentlemanem.“

Společnost YFA je u nás průkopníkem event managementu ve spojení s jachtingem. V ČR i v zahraničí se mu věnujeme profesionálně již od roku 2004, a to převážně pro firemní klientelu.

Troufneme si tvrdit, že až na našich akcích firemní posádka pochopí rčení být na jedné lodi. Akce na plachetnici patří mezi nejúspěšnější klientské, loyality a teambuildingové programy. Nenajdete vhodnější prostředí, které nadchne i sblíží aktéry a prohloubí základní firemní hodnoty jako loajalita, odpovědnost a týmová spolupráce.

Nabízíme vám nezapomenutelný zážitek a nový rozměr vašich firemních akcí, které dají vašemu byznysu nový impulz. Zajistíme vše od formalit až po zkušeného kapitána. Svěřte svůj event do rukou odborníků z YFA.

Zkušenosti a relevance

 • zakladatel Sailing 4 Business v ČR od r. 2004
 • více jak 100 zrealizovaných firemních akcí a business regatt
 • 98 % spokojených klientů, 78 % klientů se k nám alespoň jednou vrátilo
 • tvůrce a inovátor firemních programů zapojujících hodnoty jachtingu do firemní kultury

Profesionalita a 5* servis

 • jsme členem silné komunikační skupiny Besocial Group, v oblasti komunikace a event managementu podnikáme od roku 1996
 • realizujeme akce od konceptu přes vizualizaci, realizaci až po reporting
 • známe potřeby a očekávání nadnárodních společností i lokálních klientů
 • akcí se osobně účastníme (preferujeme kvalitu zrealizovaných akcí před kvantitou)

Vztah k jachtingu

 • jachting je náš životní styl, jachting děláme od dětství, dědí se z generace na generaci a stále aktivně závodíme
 • jsme držiteli několika titulů MČR v okruhovém i námořním jachtingu a dalších medailí z Mistrovství ČR, ME i MS
 • aktivně podporujeme české jachtařské naděje

Reference

Tým

Pavel Winkler
Managing director

Zakladatel a majitel společnosti, milovník všech sportů, který nejraději tráví léto u vody a zimu na horách. Od r. 1996 trvale podniká v oboru komunikace a event managementu a vlastní nebo spoluvlastní  několik společností v tomto oboru (mj. YFA, Besocial, BeChannel, Cavixo). Jachtingu se věnuje přes 25 let, je 7násobným mistrem republiky (r. 1998 2x, 1999, 2000, 2006, 2007, 2012) v okruhovém i námořním jachtingu, stříbrným a bronzovým medailistou z ME Fireball 2006, resp. 2010, a 4. z MS 1998. Od r. 2007 aktivně běhá seriály dálkových běhů na běžkách – Euroloppet a Worldloppet. Jeho silnou stránkou je znalost firemního prostředí a baví ho propojovat manažerské a jachtařské zkušenosti. Opakovaně také přednášel na několika odborných konferencích o marketingu, sociálních sítích a sponzoringu. V rámci projektu Transparency International přednášel na VŠE v Praze Etiku v reklamě.

E-mail: p.winkler@yfa.cz
Telefon: +420 602 311103

Jana Bezušková
Event manager

Studovala FF UK obor anglistika-amerikanistika a PF obor český a anglický jazyk, díky čemuž se věnuje mimo jiné pedagogické přípravě lektorů pro naše akce a komunikaci se zahraničními klienty a dodavateli. Studnice rychlých nápadů a řešení a skvělá jachtařka.
Několikanásobná medailistka z MČR v lodní třídě CADET, Evropa, team racing a Melges. Od roku 2004 se závodně věnuje námořnímu jachtingu a je členkou dlouhodobě nejlepší české ženské posádky TWINKY HOLKY. Několik let dělala prezidentku lodní třídy Evropa.
Věnovala se trénování dětí i dospělých, vyučovala mnoho let angličtinu a pracovala jako produkční pro hudební klub.
S naší společností spolupracovala dlouhodobě jako externí pracovník a od roku 2012 jako trvalá pracovní posila týmu YFA. Má za sebou několik desítek samostatně vedených akcí a regat. V současnosti má na starosti zejména vedení klientských akcí v ČR a komunikaci se zahraničím.

E-mail: j.bezuskova@yfa.cz
Telefon: +420 777 662281

Komunikační skupina

 • YFA je součástí velké komunikační skupiny
 • Group revenue 2017: 7,3 mil EUR
 • Pokrytí lokalit: CZ, SK, PL, HU, HR, TR
 • Zaměstnanci: 35 head counts