Sanderova 1366/26
170 00 Praha 7
Request Your Quote

Request a 100% free, no obligation quote on your project.
We promise you will be happy with your choice to get in touch with us. However please make sure to read our Terms & Conditions.

Firemní jachting

„Až když jste s lidmi na jedné lodi, pochopíte potenciál každého z nich.“

Naši klienti se k akcím na plachetnicích pravidelně vrací. Kdo jachting s námi vyzkouší, obvykle se zamiluje. Akci pro vás připravíme na míru, aby vyhovovala vašim požadavkům a představě o dokonalém zážitku.

  • nemusíte mít žádné zkušenosti s jachtingem
  • neexistují limity pro účastníky
  • jachting je naprosto bezpečný
  • míru adrenalinu, fyzické náročnosti či jen pohody a odpočinku si určuje klient sám

Připravíme pro vás libovolnou kombinaci incentivní akce spojenou s jachtingem.

Záleží pouze na vaší představě o dokonalém eventu v zahraničí.

Může se jednat o náročnější sportovní adrenalinový zážitek s ubytováním přímo na lodích, nebo společenskou akci se zázemím luxusních hotelů a příjemné a odpočinkové dny strávené na plachetnici včetně koupání v průzračném moři mimo přeplněné pláže.

 

Lokality

ČR – Lipno, Slapy, Orlík, Brněnská přehrada

Zahraničí – Chorvatsko, Řecko, Itálie, Kanárské ostovy, Mallorca, Karibik, Seychely aj…

Pro účely našich akcí provozujeme v ČR vlastní flotilu šesti špičkových one-designových plachetnic Melges 24. Můžete jezdit na lodích, které mimo firemní akce jezdí závody MS, ME, světové poháry a jezdí na nich nejlepší světoví jachtaři.

Pro méně náročné klienty nabízíme i možnost použití běžných turistických plachetnic.

JACHTING PRO PARTNERY A KLIENTY

Jachting sbližuje a otevírá nové obzory v byznysu i osobním životě. Je to unikátní příležitost strávit společně čas na jedné lodi, daleko od každodenních starostí a stereotypů. Je pouze na vás, jestli budete chtít závodit, podnikat výlety za zážitkovou gastronomií nebo kotvit v zátokách, které byste jinak nepoznali. Míru adrenalinu, fyzické náročnosti a pohody si vždy určuje klient sám.

Neváhejte nás kontaktovat
TEAMBUILDING NA LODI

Potřebujete stmelit kolektiv? Zjistit, komu ve firmě můžete bez obav svěřit kormidlo a kdo může tak akorát drhnout palubu? Kdo je a kdo není týmový hráč? Nikde to nepoznáte lépe než na lodi. Tady nikoho neohromí prázdné fráze, celý tým musí doslova táhnout za jeden provaz, takže konečně poznáte, co v kom je. Anebo se prostě jen vyhříváte v tiché zátoce, což má taky něco do sebe.

Neváhejte nás kontaktovat
FAMILY DAYS

Family days ve spojení s vodními radovánkami na břehu i na palubě patří mezi nejúspěšnější akce, pokud jde o metriku „přijatá pozvání“ nebo „zářící úsměvy“. Potěšte rodiny svých zaměstnanců nebo obchodních partnerů naším atraktivním formátem akce a posílíte jejich loajalitu i náklonnost víc, než byste čekali.

Neváhejte nás kontaktovat
LEADERSHIP NA PALUBĚ

Jachta je ten nejlepší „open space“ pro transformační program autentického leadershipu prostřednictvím prožitků. Možná i u vás nastal čas řešit transformaci jednotlivců nebo celého týmu, odblokování výkonnostních rezerv, diverzitu a týmovou dynamiku. Odborníci na leadership pojmenují a odstraní překážky k efektivní spolupráci uvnitř i napříč týmy.

Neváhejte nás kontaktovat