YFA tým

Pavel Winkler

Zakladatel a jediný majitel společnosti, milovník všech sportů, který nejraději tráví léto u vody a zimu na horách. Od r. 1996 trvale podniká v oboru reklamních komunikací a PR, mj. spoluvlastní několik agentur v tomto oboru (1.pozitivní, PR positive, Aqua Digital, Besocial). Jachtingu se věnuje přes 25 let, je 7násobným mistrem republiky (r. 1998 2x, 1999, 2000, 2006, 2007, 2012) v okruhovém i námořním jachtingu, stříbrným a bronzovým medailistou z ME Fireball 2006, resp. 2010, a 4. z MS 1998. V roce 2007 závodil v prestižní lodní třídě MELGES 24 a v týmu RODOP se umístil na 16. místě na ME. Od r. 2007 aktivně běhá seriály dálkových běhů na běžkách – Euroloppet a Worldloppet.
Několik let pracoval jako osobní manažer nejlepší české jachtařky Lenky Šmídové. Stále aktivně závodí a věnuje se rozvoji projektu Sportovního centra mládeže. Jeho silnou stránkou je znalost firemního prostředí a propojení manažerských a jachtařských zkušeností. Opakovaně také přednášel na několika odborných konferencích o marketingu, sociálních sítích a sponzoringu. V rámci projektu Transparency International přednášel na VŠE v Praze Etiku v reklamě.
V současné době se orientuje zejména novému odvětví SAILING 4  BUSINESS, tedy řízení a rozvoji business regat na moři a individuálních firemních akcích na klíč v ČR.


Jana Bezušková

Několikanásobná medailistka z MČR v lodní třídě CADET, Evropa, team racing a Melges. Od roku 2004 se závodně věnuje námořnímu jachtingu a je členkou dlouhodobě nejlepší české ženské posádky. Již několik let dělá prezidentku lodní třídy Evropa.
Studovala FF UK obor anglistika-amerikanistika a PF obor český-anglický jazyk, díky čemuž se věnuje mimo jiné pedagogické přípravě lektorů pro naše akce a komunikaci se zahraničními klienty a dodavateli.
Věnovala se trénování dětí i dospělých, vyučovala mnoho let angličtinu a pracovala jako produkční pro hudební klub.
S naší společností spolupracovala dlouhodobě jako externí pracovník a od roku 2012 jako trvalá pracovní posila týmu YFA. Má za sebou již několik desítek samostatně vedených akcí a regat. V současnosti má na starosti zejména vedení klientských akcí v ČR i zahraničí.


Michaela Preibischová

Několikanásobná mistryně České republiky v lodní třídě 420 a pravidelná medailistka v hodnocení poháru ČR v lodních třídách 420, 470 a Fireball. Dále získala 1. místo na ME v kategorii mix a v absolutním pořadí na MČR v lodní třídě Fireball.
Míša je v současné době studentkou Managementu tělesné výchovy a sportu na UK.
V našem týmu má na starosti přípravu a realizaci velkých regat, jakou je např. IT Regatta a vedení zimních firemních akcí.


Profily odborných lektorských týmů naleznete v sekci jachting a lyžování.