Reference

AAABYTY.CZActive 24AdastraAIRCONDITION.CZAnect a.s.Bomart s.r.o.Business WorldBytová výstavba CZ a.s.Cisco SystemsCleverlanceCTP InvestSkupina ČEZČeská podnikatelská pojišťovna, a.s.Danfoss Česká republikaDorint a.s.economia a.s.Ekonom.czeuroShell CardExpeditorsFINEPFujitsu Siemens ComputersGTS NoveraHewlett PackardHSF System, a.s.ICZIDG CzechKonstruktiva Konsit a.s.Kuchař & Thein s.r.o.Lexxus a.s.Locke & Hobbes a.s.Ministerstvo informatiky ČRMieleMotorpal, a.s.Oracle Česká republikaorbitPharm Business MagazinePhyster Technology, a.s.PKD s.r.o.RODOP a.s.S-COMP CENTRESICF, a.s.SOFT-TRONIK, a.s.StopkaSun microsystemsT-SystemsTECHNISERV, s.r.o.Telefonica O2VIS a.s.Walmark a.s.WEBCOM - AXPERIENCE, a.s.Zentiva N.V.Zepris s.r.o.Select AutomotiveVision Business Club.

Rozhodli jsme se prezentaci nových produktů našim obchodním partnerům jachtařským programem. Musím přiznat počáteční obavu, ale firemní akce v duchu jachtingu byla skvělá volba. Nebylo jediného člověka, kterého by doprovodný program nenadchnul. Pořadatel nám připravil opravdový jachtařský závod. Jsem si jist, že na tento den budeme všichni vzpomínat ještě hodně dlouho.

Martin Švihlík – Oracle Česká republika

Zpočátku jsem si nedovedla představit, jak naše firma, složená převážně z žen bude závodit na plachetnicích, ale rozhodla to vyzkoušet a odjeli jsme v květnu na Slapskou přehradu. Kapitáni nás přivítali a profesionálně seznamili s ovládáním lodí. Kromě adrenalinu jsme si užili i spoustu legrace. Všem zaměstnancům se společně prožité zážitky na lodi natolik zalíbily, že jsme se rozhodli akci zopakovat.
Firemní akce nebo teambuilding na plachetnicích se společností YFA rozhodně doporučuji každému. Může se jich opravdu zúčastnit člověk jakéhokoliv věku a sportovního nadání. Chtěla bych poděkovat zaměstnancům agentury YFA za skvělé zážitky na jejich lodích.

Blanka Bobčíková – Mölnlycke Health Care s.r.o.

Musím poděkovat kapitánovi za excelentní výkon a entuziasmus, který se následně přelil na všechny členy posádky.

Jakub Šumpich – F5

Musel bych velmi dlouho přemýšlet, abych našel lepší druh aktivity pro klíčové partnery, manažery a decision makery z řad zákazníků a významných partnerů. Dále cením excelentní organizaci ze strany YFA a týmu Pavla Winklera….

Miloslav Lujka – Check Point

Rád bych poděkoval týmu YFA za mnoholetou spolupráci. Všechny akce, na kterých jsme spolupracovali, byly špičkově připravené a výsledkem byli naši spokojení zákazníci. Jachting je velmi atraktivní nástroj pro firemní a zákaznické akce a lidé z YFA ho znají skvěle.

Miroslav Nejedlý – ČEZ Prodej

Akce v ČR i zahraničí s YFA mohu jen doporučit. Byly vždy skvěle zorganizované a na profesionální úrovni. Prostředí jachtingu vytváří nenásilně přátelské prostředí pro komunikaci s našimi hlavními zákazníky a partnery. Zároveň bychom těžko hledali lepší aktivitu pro firemní akci – na tu jen tak nezapomeneme. Díky týmu YFA!

Karel Taschner – PR manažer Hewlett-Packard

Se společností YFA jsme v červnu 2013 realizovali velký firemní event pro zaměstnance. Hlavní náplní byl jachting na Brněnské přehradě doplněný o další sportovně-zábavné aktivity na souši. Celá akce byla připravena přesně podle našich představ a na místě perfektně a profesionálně zorganizována včetně kompletního materiálního, odborného a logistického zajištění. Tým společnosti YFA bych charakterizovala jako vstřícné profesionály pracující na vysoké úrovni a spolupráci s nimi mohu pouze doporučit.

Tereza Ošancová, Merck spol. s r.o.