Lyžařský tým

Radim Palán

Nadšený lyžař a freerider, který se věnuje závodně skicrossu. Mezi jeho největší úspěchy patří celkové prvenství v českém poháru 2012, 2. místo SX FIS Mora – Gopshus 2010, SWE,  2. místo SX DSV 2010, Thalkirchdorf, GER. Mimo závodění se věnuje výuce lyžování v české Republice i v zahraničí. Poslední léto strávil tréninkem a učením lyžování na Novém Zélandu. Když zrovna nelyžuje, věnuje se různým sportovním aktivitám a bláznivým věcem, a právě proto si ho vybrala do svého týmu firma Shred.
Na našich akcích je zodpovědný zejména za výuku lyžování, trénink jízdy v brankách a rozbory videí.
Vlastní licenci instruktor lyžování B.

Petr Andrla

Lyžař, freerider a telemarkista. Více než 10 let se věnuje výuce lyžování privátních klientů v ČR i zahraničí, realizacím zimních firemních akcí, lektorování na licenčních instruktorských kurzech a výuce lyžování na FTK UP Olomouc. Na Fakultě tělesné kultury vystudoval obor Management životního stylu. Mimo lyžování se věnuje firemnímu vzdělávání a realizaci zdravotních programů pro firemní i privátní klientelu. Ve volném čase se věnuje sportovnímu lezení a dalším sportovním aktivitám, pokud na ně zůstane čas.
Na našich akcích je zodpovědný zejména za tvorbu programu, výuku lyžování, trénink jízdy v brankách a rozbory videí
Petr je diplomovaný učitel lyžování, instruktor snowboardingu C a instruktor telemarku.

Michaela Preibischová

Úspěšná jachtařka, která již získala mnoho titulů z MČR na různých lodních třídách. Je všestrannou sportovkyní a zimu tráví na horách. Právě proto je součástí i zimního YFA týmu. Během posledních pár let se věnuje i výuce lyžování. Je na všech našich letních i zimních akcích a zajišťuje dodržení shodné vysoké kvality veškerého agenturního servisu. Dokončuje magisterské studium na FTVS obor Management tělesné výchovy a sportu.
Na starosti má komunikaci s klienty, tvorbu programu a péči o klienty na akcích.
Vlastní licenci instruktor lyžování