Nabídka základních aktivit

Obří slalom

Závod v obřím slalomu probíhá na vyhrazené části sjezdovky. Trať je postavena dle schopnosti závodníků. Závod se jede na dvě kola. K dispozici je profesionální časomíra, ozvučení a moderátor…a třeba i ledový bar.

Paralelní slalom

Závod v paralelním slalomu probíhá na vyhrazené části sjezdovky. Závodníci jsou nasazeni dle předchozího závodu obřího slalomu nebo losem.
Dle možností střediska nabízíme paralelní slalom i za umělého osvětlení.

Testování lyží

Oblíbeným programem je testování lyží. Zábavnější je testování různých modelů od jedné značky, kde i rekreační jezdec pozná rozdíl mezi lyží na slalom a obří slalom. Samozřejmě ale nabízíme pro náročnější i testování stejných modelů lyží od různých značek či kombinaci obojího.

Odborná výuka

Pod vedením našich lektorů si můžete vyzkoušet jízdu v brankách, snowboarding či telemark. Čas strávený s našimi trenéry vás může posunout ve vaší lyžařské kariéře o krůček dále a o místo výše ve vašem firemním závodě. Vše si potom rozebereme večer u videa.

BOBcross

BOBcross je zábavný závod na bobech ve vyznačené trati, který je koncipován podobně jako skicross (čtyři boby na trati zároveň). Je to příjemný přechod od závodění k apres-ski.
Dle možností střediska nabízíme BOBcross za umělého osvětlení spojený s párty na svahu.

Závod na běžkách

Pro naše klienty organizujeme individuální i týmové závody v běhu na lyžích. Pro tyto závody využíváme jak tradičních tak netradičních a zábavných forem, například biatlonu nebo NordiX.

Odborná přednáška

Přednáška pojata zábavnou formou se zaměřením na odbornou lyžařskou tematiku (technika lyžování, domácí údržba lyží – broušení, mazání, výběr materiálu).

Setkání s osobností

Posezení a beseda s osobností z lyžařského světa.

Na požádání naplánujeme i speciální teambuildingové programy – záchrany z laviny, skialpinistický výstup, psí spřežení apod.
Samozřejmostí je full event service včetně večerního programu, ubytování a cateringu.