Firemní regaty na klíč

Naše výjimečnost spočívá v tom, že s námi se na firemních akcích nemusíte pouze vozit na lodi, ale můžete aktivně dělat skutečný jachting. Naši lektoři jsou převáženě špičkoví závodníci s mnoha sportovními úspěchy.

Koncept firemní regaty je nejčastěji využívaný formát firemních akcí v ČR i v zahraničí. Firemní regaty na klíč jsou pořádány se všemi procedurami opravdové regaty včetně bójí vytyčujících olympijský typ závodních tratí, startovní lodí i doprovodnými čluny s médii :-)

Firemní regatu je možné koncipovat jako jednodenní závod v ČR na lodích Melges 24 nebo v zahraničí jako 3-4denní závod na námořních jachtách. Jsme největším českým organizátorem regat. Za 8 let naší existence jsme zrealizovali cca 90 firemních, mezifiremních, amatérských i profesionálních regat.

Jachting je v tomto případě výborným nástrojem k teambuildingu. Posádka musí doslova táhnout za jeden provaz, rozdělit si funkce a spolupracovat k dosažení společného cíle.

Akce nabízí seznámení s krásným sportem pro ty, kteří se ještě s jachtingem nikdy nesetkali a zcela novou dimenzi jachtingu těm, kteří již plachtí, ale nikdy ještě nezávodili. A všem mnoho zkušeností získaných ve společném týmu se špičkovými českými jachtaři.