Business regaty

IT Regatta – CIO Business World Cup

IT regatta je čtyřdenní etapový závod na plachetnicích pro významné společnosti nejen z oblasti IT v Chorvatsku, jejíž první ročník je datován do roku 2005. Regata je příležitostí pro všechny, kteří rádi soutěží a mají vrozenou touhu vyhrávat ať už je to ve světě sportu nebo byznysu. Počet účastníků je každý rok omezen na 15-20 lodí a tento počet bývá pravidelně naplněn.

Více informací o regatě naleznete na www.itregatta.cz

ERSTE Premier Trophy

ERSTE Premier Trophy je sportovní business regata pořádaná pro klienty Erste Premier a Erste Private Banking, členy Vision Business Clubu, jejich obchodní partnery, zákazníky a přátele. Snahou regaty je setkání v příjemném prostředí jachtingu, zlepšení jachtařských dovedností, závodění v soutěživém poli a v neposlední řadě zábava a sdílení nových zážitků s kamarády. Akce je otevřena každý rok. Letos budou otevřeny dokonce dvě třídy – Bavaria 41S a Elan 350. Více na www.erstepremiertrophy.cz

Vision Business Club Regatta

Vision Business Club Regatta je pravidelné setkání významných osobností na moři z řad byznysu, kultury a dalších odvětví. V příjemném prostředí Chorvatska se akce uskutečňuje již pravidelně od r. 2008 v září každého roku. Regaty se účastní především vrcholoví manažeři, majitelé či statutární zástupci firem. Počet účastníků bývá omezen na 10-12 lodí.

Firemní akce na moři formou účasti na regatě

Vozíte své klienty pravidelně na loď a nebaví vás už jen obyčejný charter? Jezdíte v malém počtu 1–4 lodě? Nebo jste ještě nikdy na moři nebyli? Vezměte své klienty na regatu, ať zažijí neopakovatelné zážitky! Dejte vašim partnerům a klientům více než doposud. Vše pod vedením špičkových českých jachtařů.
Informace ke stažení zde.