Jachting tým

David Křížek

Patří vedle Lenky k nejúspěšnějším a nejslavnějším českým jachtařům. Trénoval stříbrnou medailistku Lenku Šmídovou. Je držitelem celkem 30 medailí z mistrovství ČR. Čtyřikrát přeplul Atlantik. V sólovém závodě přes Atlantik Minitransat vybojoval bronzovou medaili.
David prošel školením na FTVS a zejména v britské škole Sail Coach. V současné době kraluje na katamaránech Tornado.

Lenka Šmídová

Nejlepší česká jachtařka v historii. Držitelka stříbrné medaile z OH 2004 v lodní třídě Evropa, vítězka několika závodů světového poháru a 7. z OH ve třídě 470 v Pekingu. Její přítomnost na akcích je velkým přínosem pro klienty nejen v oblasti jachtingu, ale také jako ukázky cesty k velkému úspěchu. Studuje VŠE.

Petr Fiala

Je jedním z nejtalentovanějších mladých jachtařů, který má za sebou řadu úspěchů. Petr jako jediný v historii českého jachtingu vyhrál Mistrovství Evropy v juniorské lodní třídě Cadet. Připravoval se na OH 2012 v nejrychlejší olympijské třídě 49er. V současné době se věnuje trénování a jezdí na lodní třídě Melges 24. Na akcích YFA jej využíváme jako profesionálního trenéra pro manažerské regaty.

Jan Daněk

Několikanásobný mistr ČR a 2. na ME v lodní třídě Cadet. V letech 2003/04 se věnoval olympijské kampani v lodní třídě 470 společně s Tomášem Musilem na lodní třídě 470. Obsadil 2. místo na ME a na MS v lodní třídě Fireball.
Vytudoval FTVS UK. Je tedy nejen výborný jachtař, ale také konzultant a lektor tréninkových metod pro YFA akce.